Coronavirus-update: daling kritieke gevallen wereldwijd, Italië blijft hard stijgen, Nederland en Duitsland gaan gelijk op!

- Het aantal kritieke gevallen van besmetting met het coronavirus in de wereld is gezakt tot minder dan 6.500.
- In China zijn er nog iets meer dan 25.000 actieve gevallen.
- Italië kent op dagbasis nog steeds zeer sterke stijgingen van het aantal nieuwe besmettingen.
- Nederland telt sinds donderdag 82 officiële infecties met het coronavirus, in Duitsland gaat het om 466 gevallen.
- Op wereldniveau blijft het aantal actieve besmettingen op ongeveer 40.000 hangen.
De komende dagen gaat het erom spannen of het aantal mensen dat geneest van een infectie met het coronavirus groter blijft dan het aantal nieuwe gevallen. Dit heeft vooral te maken met de balans tussen China, waar het de goede kant opgaat, en drie andere landen waar het virus flink toeslaat: Italië, Zuid-Korea en Iran.
China lijkt steeds meer grip de krijgen op de uitbraak van het coronavirus. Het aantal actieve besmettingen daalt snel en bedraagt nog iets meer dan 25.000 in China. De grote problemen zitten momenteel in drie landen: Italië, Zuid-Korea en Iran. Daar komen er op dagbasis nog honderden nieuwe meldingen van besmettingen met het coronavirus bij.
Het aantal actieve besmettingen met het coronavirus blijft sinds een aantal dagen rond de 40.000 hangen. In de tweede helft van februari is het aantal actieve besmettingen juist fors gedaald vanaf een piek van ruim 58.000 op 18 februari, blijkt uit data van de site Worldometers.
Van de circa 40.000 actieve besmettingsgevallen zitten er ruim 25.000 in China, bijna 12.000 in Zuid-Korea, Iran en Italië en zo’n 3.000 in de overige 83 landen die infecties met het coronavirus hebben gemeld.
Lees hier het hele artikel: https://www.businessinsider.nl/corona-update-duitsland-nederland-italie-5-maart/
Lees ook: https://worldisraelnews.com/
