PVV Senaatsfractie eist van Rutte Verdrag van Marrakesh niet te ondertekenen!
Na und???
(Door: Marjolein Faber)
Fractievoorzitter Marjolein Faber: Rutte kan kiezen: of hij tekent niet of hij treedt af!
Tijdens de Algemene Politieke Beschouwingen in de Eerste Kamer morgen zal PVV-fractievoorzitter Marjolein Faber van het kabinet eisen het VN-migratieakkoord in Marrakesh niet te ondertekenen.
Dit migratieakkoord legaliseert de massa-immigratie door migratie te verheffen tot een mensenrecht en, zet de grenzen wagenwijd open voor heel Afrika, waar de bevolking deze eeuw zal exploderen van één miljard tot 4 miljard inwoners.
Marjolein Faber: “Het ondertekenen van het VN-migratieakkoord is gelijk aan de zelfmoord van Nederland. Daarom geef ik Rutte een keuze: niet tekenen of aftreden. Als hij weigert toe te zeggen het Marrakesh-verdrag niet te ondertekenen, zal ik morgen middels een motie van wantrouwen zijn aftreden eisen”.
Marjolein H.M. Faber-van de Klashorst
Senator en Fractievoorzitter PVV Eerste Kamer
Provinciaal Statenlid en Fractievoorzitter PVV Gelderland
Door:
Marjolein Faber
(voor www.ejbron.wordpress.com)
Het is bekend dat in DSlovenie een Sloveen is vermoord met mancheta door een sub saharian?Komt niet in Nl kranten.. zie facebook Karolina Opresnik
LikeLike
Hij zal wel tekenen. De communisten trapten in de jaren 50 Croesov eruit; die waren een heeeeeeeeeel stuk democratischer dan wij nu. Wij zijn behept met een criminele rukeend.
LikeLike