Nieuwe vluchtelingengolf: 15 miljoen Afrikanen komen naar Europa!

afrikaanse-invasie

De bevolkingsgroei in Afrika heeft een explosieve omvang aangenomen; de Afrikaanse bevolking heeft zich in de laatste 2 decennia verdubbeld van één naar twee miljard mensen! (RP. Zelfs kakkerlakken vermenigvuldigen zich niet zo snel! Dus reken er maar op dat die 15 miljoen slechts het topje is van de ijsberg! Wij zullen worden overspoeld met een tweede invasie van gelukzoekers, hun beruchte verkrachtingscultuur en hun enorme geboortegolven!)

Het Sesam-open-u! heet “political correctness”
De nieuwe golf zal vooral uit jonge mannen uit probleemlanden in Afrika bestaan – zoals Soedan, Eritrea, Nigeria enz. en daar komen zeker nog meer bij wanneer de eerste “succesmeldingen” van hier aangekomen “vluchtelingen” in de Afrikaanse dorpen aankomen en meer begeerte opwekken. Per slot van rekening zijn er de afgelopen drie jaar al ongeveer 300.000 Afrikanen naar Europa “gevlucht”.

Lees hier verder:
https://ejbron.wordpress.com/2017/01/08/nieuwe-vluchtelingengolf-15-miljoen-afrikanen-komen-naar-europa-uitzetten-niet-alimenteren/