Deze video maakt alle andere mediaberichten waardeloos!
Ik raad daarom iedereen aan om onderstaande video te bekijken!
10 July 2016
Putin: US / NATO is irreversibly pushing the world towards nuclear war!
Putin Begs Media To Wake Up!
The growing tension between East and West is especially worrisome in light of the general public’s departure from political awareness and its inability to survive outside of the government system.
All the money in the world is going to be worthles if we have a major nuclear war! And that’s we’re going forward to it
RP: for those who still didn’t know: Russia has the largest nuclear weapon system in the world (with China as 2nd)!
—————————————————————————————————————————————–
10 juli 2016
Poetin: USA / NAVO duwt de wereld onherroepelijk naar een nucleaire oorlog!
Poetin roept de Media op om wakker te worden!
De toenemende spanningen tussen Oost en West zijn vooral zorgwekkend in het licht van het gebrek van het politiek bewustzijn van het volk en het onvermogen om te overleven buiten het regeringssysteem.
Al het geld in de wereld wordt waardeloos als we een grote nucleaire oorlog krijgen! En dat is waar we nu rechtstreeks op af stevenen!
RP: Voor degenen die het nog niet wisten: Rusland heeft het grootste nucleaire wapensysteem ter wereld (met China op de 2e plaats)!
(Vertalen video: klik op instellingen-ondertiteling-automatisch-scroll om uw taal te kiezen)
Dit is op Gerrit Tienkamp herblogden reageerde:
LikeLike
Nato begon pas met verdediging natolanden NADAT Rusland Ukraine binneviel en ook dreigende taal spuide naar ex-sovietlanden..verdraaien is een kenmerk van kremlinmedia, putin apologist…ben blij dat ik van jullie nooit links heb opgenomen in m’n blogs en je berichten op FB ook nooit deel 🙂
LikeLike
U zult zeker blij zijn geweest dat Rutte het Ukraïne-referendum heeft weggemoffeld! En net zo blij met de openbaring dat Ukraïne de MH17 heeft neergeschoten? Wellicht weet u niet dat landverraders met pek en veren aan de schandpaal worden genageld? Geen probleem, u zult er binnenkort wel achter komen! 😛
LikeLike
Bovendien zijn Rusland en China medestanders. En dus onverslaanbaar! Lees dit maar: http://www.nu.nl/buitenland/2828232/rusland-haalt-militaire-banden-met-china.html
LikeLike
DAT MOEST ER TOCH VAN KOMEN DAT KON OOK NIET UITBLIJVEN MET ZULKE ISLAM KNUFFELAARS IDIOTEN VAN REGERINGS FABRIeken mET HUN KLOTE EU.
LikeLike
Ja en deze volksverradende regeringen boycotten Rusland! Anderen zouden juist blij zijn met zo’n sterke bondgenoot!
LikeGeliked door 1 persoon
Dit is nu waarom ik Putin een held noem. Het machtigste bewapende land maakt zich ernstig zorgen om onze veiligheid!
LikeGeliked door 2 people