DE RAMP DIE NEDERLAND TE WACHTEN STAAT!
Door: Cargawar
Ons land stroomt vol met potentiële moordenaars en verkrachters vanuit een cultuur die honderden jaren achterloopt op de onze!
Ik ben het stadium allang voorbij, waarbij ik me druk ga maken wanneer iemand me een racist noemt. Tenzij je “geweldpleger” een ras kan noemen. Een moslim is ook geen ras. Xenofoob misschien? Xenos betekent “vreemdeling”. Moslims zijn geen vreemden voor mij. Ik ben zelfs ‘nikah’ getrouwd. Ik ben een criticus die de laatste tijd inderdaad verbaal nogal radicaliseert op social media. Maar wanneer je je ogen niet sluit voor wat er aan de hand is in dit land en je verder durft te kijken dan de beelden die de staatsomroepen je voorschotelen, zie je dat de wereld een lelijke plek is geworden. Ik sluit mijn ogen niet en vooral mijn mond niet.
Misschien is de wereld niet lelijker dan het al was, maar honderden jaren beschaving hebben er in ieder geval voor gezorgd dat wij hier in Europa niet als barbaren hoeven te leven en in concensus met onze buurlanden alleen nog maar competitief handel bedrijven. Verder ging het redelijk prima in Europa. Toch?
Maar Europa is niet meer wat het was. Je kunt je ogen er voor sluiten maar er gebeuren hele enge dingen, anno nu. Zo mogen Syrische pedofielen hun uitgehuwelijkte minderjarige kindvrouwtjes ongestraft importeren. Iets waar de Nederlandse staat goedkeuring aan verleent en dus actief aan meewerkt om dat systeem in stand te houden. Terwijl toch echt in de wet staat dat je 18 moet zijn om te mogen trouwen. Ons land stroomt vol met potentiële moordenaars en verkrachters vanuit een cultuur die honderden jaren achterloopt op de onze. Met welke agenda? Noem me maar aluhoedje. Dan ben ik dat maar. Nu blij? Ik durf zelfs verder te gaan. Ik verwacht een zombie-outbreak-scenario. Eentje waarbij wij zelf zullen moeten gaan vluchten. Hoe noem je dat dan?
We zijn voorgelogen door onze regeringen. En zij zullen blijven liegen. En verzwijgen. De échte beelden van de honderdduizenden mannen (waar zijn de vrouwen? Hebben die lafaards ze echt in oorlogsgebied achtergelaten? wow…) die aan het rellen en plunderen geslagen zijn worden niet getoond bij de NOS of RTL. In Duitsland heeft Angela Merkel zich er zelfs persoonlijk bij Mark Zuckerberg van vergewist dat Facebook actief gaat monitoren wie zich op Facebook negatief uitlaat over de volksverhuizing die aan de gang is. De verhalen over Malmö hoort u niet. Net zo min als de no-go-areas in Frankrijk, of de shariawijken in Engeland. Noch over de zgn. “grooming gangs” die honderden verkrachtingsslachtoffers hebben gemaakt in Engeland. Weet u nog?
Ik geef u op een briefje: dit is pas het begin. De wereld zoals u die kent zal niet zo blijven. Hij zal blijvend veranderen en Nederland (Europa) zal een geweldsspiraal beleven zoals we die honderden jaren niet meer gezien hebben.
En zolang er geen Nederlandse generaal een coupe pleegt en de boel overneemt, is Wilders het enige alternatief om onze leefwereld te redden.
Het hele artikel: http://bitpull.nl/blog/2015/09/29/de-ramp-die-nederland-te-wachten-staat-1860
Van Nederlandse generaals hoef je niets te verwachten. Die zijn na jaren van linkse indoctrinatie zo week geworden dat zij niet in staat zijn om in te grijpen. Loyaal werken ze mee aan buitenlandse oorlogen en verzetten zich niet tegen de afbraak van onze defensie. Ze hadden hun troepen naar de grenzen moeten sturen toen de horden uit de Derde Wereld die overschreden. Dat hebben ze nagelaten en dat zegt al genoeg.
LikeLike
Zouden ze echt hun vrouwen en kinderen achter laten als het daar zo slecht was? Wat maakt je dat dan een goede man en vader….. nee er zit meer achter deze stroom mannen dan het echte vluchten. Ik denk zelfs dat velen zelf niet eens beseffen dat ze het wapen zijn van hun leiders, puur gelukzoekers die de hemel op aarde zoeken. En onze media doet daar aan mee, in veel niet europeese landen wordt Nederland (Europa) geschetst als rijk en welvarend met een watten bodempje en overvloedig melk en honing, de realiteit laat men daar niet zien. Hetzelfde geld ook andersom, in onze media worden wij als zorg economie neergezet en veel andere landen zijn arm en achtergesteld…… Neem Thailand als voorbeeld, daar is armoede net als hier, maar ook veel rijkdom en de lasten zijn gemiddeld lager dus kun je met veel minder al veel meer doen. Rijkdom? wij zijn arme makke schapen in een ring van wolven die bepaald hoeveel gras we mogen eten en waar…….. ja wel met een schoon vachtje want dan lijkt het nog wat (vooral naar het buitenland toe) maar op een mooie groene en frisse weide zullen we nooit komen dankzij de wolven. 1 groot politiek financieel spel!!!
LikeLike
waarschijnlijk kunnen we over een aantal jaren alleen kiezen uit onthoofding of halal afgeslacht te worden.
tsjomge wat zijn onze politici een gevangene van hun eigen politiekcorrect denken en handelen.
LikeGeliked door 1 persoon
Er is een heel goed alternatief, en dat kan helaas alleen colectief. stop met het betalen van je belastingen. Voed het beest niet!
Geen belasting = geen gesponsorde oorlogen in andere landen = geen opvang asiel zoekers = geen afkopen van onterecht blank schuldgevoel op jou portemonee.
LikeGeliked door 1 persoon
Dan leggen ze per direct loon beslag. Deerd ze echt niet. Daar hebben we uiteindelijk ons zelf alleen maar mee. Maar ja hoe dan wel, zonder dat wij het volk daar direct de dupe van worden
LikeLike
Dit is op Kattukse Vrienden voor Israël herblogd.
LikeLike