HOE HET VOLK DOOR DE ALLERRIJKSTEN TER WERELD WORDT OPGELICHT!

Hoe rijker, hoe crimineler!

rotschild

Rothschild Bank nu onder strafrechtelijk onderzoek na de aanklacht tegen Baron David De Rothschild.

Vorig jaar, werd Baron David de Rothschild aangeklaagd door de Franse regering nadat hij werd beschuldigd van fraude in een regeling die naar verluidt grote sommen geld van Britse gepensioneerden heeft verduisterd.

Het heeft vele jaren geduurd om deze zaak tegen Rothschild en zijn bedrijf de Rothschild Financial Services Group aan te spannen, die honderden gepensioneerden in een nep-lening project tussen de jaren 2005 en 2008 in de val heeft gelokt .
Eén voor één hebben de gepensioneerden hun geld verloren en dienden aanklachten in tegen de beruchte bankier, een zaak die nog vele jaren zou duren om zelfs een aanklacht tegen hem in te dienen.

RP: maar o wee als burgers wegens protesteren van de dodelijke asieltsunami als racist worden aangeklaagd, dan heeft men ineens zeeën tijd en genoeg tribunalen om morgen nog te procederen!

http://www.dcclothesline.com/2016/03/06/rothschild-bank-now-under-criminal-investigation-after-baron-david-de-rothschild-indictment/