Er komen geen verkiezingen
En weer komt zijn dictator-mentaliteit naar boven…
Rutte wil niet de geschiedenis ingaan als minister-president die twee kabinetten heeft laten ploffen als eerste en enige en laatste VVD mp ooit. Zeker niet na alle mislukte Balkenende kabinetten op een rij.
Na het definitief slopen van Nederland, is dat misschien wel Rutte’s belangrijkste doelstelling. Misschien nog wel belangrijker dan zijn eigen overleven. Het zal zo onderhand toch wel tot hem doorgedrongen zijn dat we hem ophangen zodra we de kans krijgen neem ik aan. Zonder proces, want dat verdient die niet meer.
Mark – ik breek jouw partijtje af tot de laatste zetel, tegen Wilders – Rutte presenteert de belabberdste cijfers voor een zittend kabinet ooit:
De stand van zaken……zo te zien was dat te verwachten………..en het klopt. In ieder geval klopt dit Wel!!!!!!!! Elmi Kloosterhuis
LikeLike