“Negenjarige in verwachting” nadat ze door tenminste 10 ISIS-pedofielen werd verkracht
EN ONZE REGERING BLIJFT HUN UITKERING BETALEN EN LAAT ZE HIER WEER BINNENKOMEN! WIE ZIJN HIER DE ECHTE CRIMINELEN?
(Vertaling: “delamontagne”)
Meisjes van amper 9 jaar worden door de militanten van de Islamitische Staat verkracht en gemarteld, aldus hulpverleners in Irak. Honderden Jazidische vrouwen en kinderen werden afgelopen week vrijgelaten nadat ze meer dan 8 maanden gevangen werden gehouden door dit wrede regime. Vrijwilligers, die werken in geïmproviseerde vluchtelingenkampen, vertelden een verontrustend traumatisch verhaal over misbruik door Jihadisten, die doorgaan met hun bloedige oorlog in de regio. De humanitaire hulpverleners beschreven een verhaal van een meisje van negen jaar oud, dat hulpeloos en in verwachting was achtergelaten nadat het door 10 verschillende mannen was verkracht. Ze is zo jong en zwak dat ze waarschijnlijk zal sterven tijdens de bevalling.
View original post 227 woorden meer
Word tijd dat deze verkrachters zelf ook verkracht worden en daarna opgehangen.
LikeLike
Onze regering!Zijn geen haar beter!
LikeLike
Ze laten zelfs al die IS verkrachters hier ongestraft weer binnen! https://eunmask.wordpress.com/2015/04/12/alle-illegale-en-criminele-marokkanen-vrij-dat-is-beter-voor-nederland/
LikeLike
Ik zie niet in in welk opzicht dat beter is voor Nederland,tenzij de “elite”graag wil dat wij versneld ons lot ondergaan,dat zij zich ten doel hebben gesteld!
LikeLike