De False Flag operatie wordt steeds waarschijnlijker: EU straft separatisten voor medewerking bij ruimen MH17
Het chaotische, ja hypocriete beleid van Nederland en de EU ten aanzien van de separatisten, wordt weer eens duidelijk gemaakt met recente berichten. Met samenwerking van de separatisten worden momenteel de wrakstukken van de crashsite gehaald. Die samenwerking is kennelijk zo goed, dat Nederland aankondigde dat de wrakstukken binnen vijf dagen van de plek zijn gehaald. Iets dat me tamelijk onmogelijk lijkt, gezien de enorme oppervlakte van het gebied en het feit dat het om zoveel onderdelen gaat.
De separatisten boden al langer hun hulp aan, maar Nederland was niet bereid om met de separatisten samen te werken, omdat de EU nauw verbonden is met de regering in Kiev.
En nu worden de separatisten gestraft door de EU tientallen extra namen van de separatisten komen op een zwarte lijst van de EU te staan. Dit gebeurt met volle instemming van Nederland!
Logisch, de EU is als de dood dat er aanwijzingen worden gevonden, waaruit zou kunnen blijken dat dit een ‘False Flag’ operatie is geweest! Alles wijst er op dat zij (net als de VS) via Kiev op de hoogte zijn geweest van (zo niet betrokken zijn bij) de oorzaak van deze aanslag! Het onder het tapijt schuiven van (o.a. door Rusland) aangetoonde bewijzen, het zonder aanleiding beschuldigen van Rusland en het met alle macht vrijpleiten van Oekraïne, het zonder enig bewijs opleggen van sancties aan Rusland; dit alles vóórdat er een onderzoek is geweest! En nu het hele onderzoek met allerlei voorwendselen proberen te saboteren… Dit smerig spelletje heeft nu lang genoeg geduurd!
http://www.boublog.nl/2014/08/27/james-corbett-bewijst-mh17-is-een-valse-vlag/
Dit is op 2012-2016: de grote verdrukking herblogden reageerde:
De False Flag operatie… MH17
LikeLike
Aangeboden hulp door separatisten geweigerd omdat dit een erkenning zou zijn van de ‘staat’ die de separatisten zouden hebben uitgeroepen. Vrij zwak argument, want officieel zijn het nog steeds onderdanen van de Oekraiene. In dat geval is er geen enkele rechtvaardiging voor de verlate berging!
LikeGeliked door 1 persoon
Dit is op Het betere wereldnieuws herblogd.
LikeLike
En,zoals gewoonlijk,mogen zij zich weer dood schamen!Maar ja,dat woord komt niet voor in hun woordenboek!Van mij mogen ze de hele regering plus al;le uitvreters in Brussel deporteren naar Moskou,zodat Poetin ze eens een lesje kan leren!Misschien een paar jaar naar Siberie???Hebben ze best verdiend,toch?
LikeGeliked door 1 persoon