Op sollicitatie bij oplichtersbende
Lees ook hier de wanpraktijken van de UWV: https://eunmask.wordpress.com/2014/10/23/islamofiele-uwv-meet-met-2-maten/
UWV stuurt werkzoekenden naar Pools spookbedrijf.
Uitkeringsfabriek UWV stuurt werkzoekenden regelrecht in de armen van Poolse oplichters. Via de UWV-website worden uitkeringsgerechtigden opgeroepen te solliciteren bij een spookbedrijf in Amsterdam, dat kopieën van identiteitsbewijzen aftroggelt om daar vervolgens mee te kunnen frauderen.
Het detacheringsbureau Alstaf, dat tot afgelopen week adverteerde op werk.nl, de officiële website van het UWV, blijkt in werkelijkheid een val van sluwe Poolse identiteitsfraudeurs.
Lees verder>>>
(h/t rs)
Alle door UWV gedupeerde werkzoekenden moeten massaal deze criminele organisatie aanklagen, die er alleen op uit is om de uitkeringsgerechtigden te tillen! Het woord ‘gerechtigden” zegt al dat zij recht op een uitkering hebben, omdat zij hiervoor als werknemer hebben betaald! Het is dus hun EIGEN geld, die door UWV aan buitenlanders die hier nog nooit 1 vinger hebben uitgestoken wordt verkwanseld!
LikeLike
Je krijgt een tik op die vinger van de rechter, dus kansloos!
Helaas, het is om te janken.
LikeLike
Monalisa zegt:
5 november 2014 om 07:50
http://www.uitzendinggemist.net/aflevering/293165/Radar.html
kijk op 12.24 daar komt plasterk aan het woord ze hebben een app ontwikkeld om dit tegen te houden.
http://www.onemorething.nl/2014/11/veilig-kopietje-paspoort-met-kopieid-app/
Monalisa zegt:
5 november 2014 om 07:52
KopieID is te downloaden in de App Store en geschikt voor iPhone en iPad. De app vereist iOS 7.1 of nieuwer en is geoptimaliseerd voor iPhone 5.
LikeLike