Nieuwe vorm van paspoortfraude door Oost-Europeanen ontdekt
Hier zijn mogelijk in al die jaren miljarden onterecht uitgekeerd en Nederlanders kunnen hun zorg niet meer betalen!
WIJ ZIJN AL DIE DIEFSTALLEN ZAT, WIJ WILLEN ONS GELD TERUG!
Oost-Europeanen hebben een nieuwe manier gevonden om te frauderen met hun paspoort, waardoor ze in Nederland een onbeperkt aantal aan toeslagen en uitkeren kunnen opstrijken.
RTL Nieuws heeft een geheim rapport van de politie in handen waaruit blijkt dat deze nieuwe vorm van paspoortfraude is ontdekt. Het gaat om mensen die al in Nederland staan ingeschreven, maar in het land van herkomst hun naam laten wijzigen. In minstens dertien Oost-Europese landen is dat voor burgers op een eenvoudige en legale manier te doen. Dat kost ongeveer tien tot vijftien euro en kan zo vaak mogelijk.
Eenmaal terug in Nederland laten ze zich opnieuw inschrijven bij een gemeente. Op deze manier kunnen ze vaker bijstand of huurtoeslag ontvangen en bouwen ze meerdere keren AOW op. Ook is het dan mogelijk om meerdere creditcards aan te vragen en leningen af te sluiten.
Lees verder>>>
(h/t Stegeman)
Volgens mij gebeurt dit op veel grotere schaal, omdat men niet alleen in de Oostblok met identiteitspapieren kan sjoemelen maar ook in die landen waar de “medelanders” en andere gelukzoekers vandaan komen…
LikeLike
Lees dit: http://nieuws.thepostonline.nl/2014/11/03/geheim-politierapport-oost-europeanen-kunnen-onbeperkt-frauderen-en-uitkeringen-aanvragen/?utm_source=TPO+Nieuwsbrief+abonnees&utm_campaign=84b1b8d876-2_november_201411_3_2014&utm_medium=email&utm_term=0_b03521bf5f-84b1b8d876-91818189
LikeLike
Vrij verkeer moet stoppen!Wanneer wippen we de EU-maffia?Gisteren nog een discussie met iemand:ja,maar[uit de Eu en weg met de euro]dan moeten we aan de grens weer wisselen en dat kost tijd en geld!!!!Man,dat weegt verdomme toch niet op tegen alle ellende die de Eu ons heeft gebracht en nog dagelijks brengt!Hoe verschrikkelijk kortzichtig kan iemand zijn?Grrrrr!!!!!
LikeLike
We krijgen het net zo min terug als van de Roemenen,Bulgaren,Grieken!Kunnen we vergeten!
LikeLike
En de Nederlander krijgt de ene aanslag na de andere, en zelfs na-aanslagen! Wanneer potverdorie komt men hier in opstand?
LikeLike
Als het aan mij ligt vannacht nog!
LikeLike