DE GROTE GEKTE SLAAT TOE!

ZWARTEPIET

De wereld nu: Oorlogen, Genocide, Hongersnood en Schending van bijna alle mensenrechten! En de idioten in deze wereld maken zich druk om een traditioneel kinderfeest zoals Sinterklaas! Wanneer is Kerstfeest aan de beurt???

VN doet onderzoek naar Zwarte Pieten’

Ad.nl 19 Oktober 2013 05:38:00

De Verenigde Naties doen onderzoek naar het Nederlandse sinterklaasfeest. Een commissie buigt zich over de vraag of Zwarte Piet racistisch is.

De commissie staat onder leiding van de Hoge Commissaris voor de Mensenrechten, schrijft NRC Handelsblad.
Vier rapporteurs inzake mensenrechten, culturele rechten, minderhedenrechten en racisme stuurden begin dit jaar een brief aan Nederland. Zij hadden ‘informatie gekregen’ dat de traditie van Sinterklaas in de kern racistisch is. Zwarte Piet zou het stereotype voeden van Afrikanen als tweederangs burgers!!!

Langzaam maar zeker zal het multi-culturalisme verdwijnen! Er zal maar 1 cultuur de wereld overheersen!
Een cultuur van Geweld, Onverdraagzaamheid, Dictatuur en Haat!

http://www.at5.nl/artikelen/113077/cameraploeg-pow-news-belaagd-na-zwarte-piet-hoorzitting